Меню

Контакти

Наша адреса:
Україна, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 79, офіс 14

Наші телефони:
+38(067) 208-60-53
+38(096) 304-22-84

E-mail:
nikaturvoyage@gmail.com natali11274@rambler.ru

Соц. мережі:
Facebook: natali.strelbitska Instagram: nikatourvoyage

Погода

Погода в Хмельницком

Південь Італії: Рим + Ватикан

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ НА ДИТЯЧІ КАНІКУЛИ!
Похожее изображение

Львів – Будапешт – Казерта – Неаполь – Везувій - Рим  - Ватикан – Львів
Стандартна ціна – 229 €
АКЦІЯ лише – 179 € (27.10.2018)

ВКЛЮЧЕНО ПОВНИЙ ПАКЕТ
8 + 1 безкоштовно!

У ВАРТОСТІ:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання в готелі 3* на ВВ
- супровід керівника групи по всьому маршруту
- ВСІ ОГЛЯДОВІ ЕКСКУРСІЇ:
*«Казкові Скарби Будапешту»
* «Його величність Неаполь»
* «Всі дороги ведуть до Риму»

- тематично-панорамні екскурсії:
* «Під крилом птаха - гора Геларт»
* «Загадка Везувія»

- приємні подаруночки для дорослих та дітей
- гурме екскурсія - частування Неаполітанською піцою з печі

День 1

06:00 - збір групи на з/д вокзалі м. Львів. 06:30 - виїзд групи. Переїзд на територію Угорщини. Перетин українсько-угорського кордону. Прибуття до Будапешту.
На Вас очікує ознайомча автобусна екскурсія «Казкові Скарби Будапешту» + частування солодощами. Ви поринете у справжню казку - найбільша площа Європи, проспект, який називають «угорським Champs-Élysées», побачите набережну Дунаю, яка занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО: Парламент, панорама Королівського Палацу, Рибацького Бастіону. + примний бонус частування солодощами на найкрасивішій площі Будапешту.
По завершенню тематична екскурсія «Під крилом птаха» - на один з найкрасивіших панорамних майданчиків Європи – гору Геларт. Перед Вами відкриється незабутня панорама місто з висоти пташиного польоту. Фото пауза. Нічний транзит до Італії.

День 2

Прибуття на Південь Італії, регіон Кампанія.
Все частіше туристи вибирають саме південні регіони Італії для відпочинку, адже саме тут можна відчути справжній італійський дух та колорит. Захоплюючі краєвиди та історичні пам'ятки в поєднанні з теплим південним сонечком і неперевершеною кухнею не залишать байдужим нікого. Додайте ще до цього п'янкі італійські вина і Ви отримаєте найпрекрасніше місце на Землі. Поселення в готель.
Перше знайомство з регіоном  Кампанієя – гурме екскурсія - це дегустація знаменитої піци Маргаріта! Неаполітанська піца - це місцева гордість і визначна пам'ятка. Якщо ви приїхали в регіон Кампанія, обов'язково скуштуйте  і можете вважати, що частина обов'язкової програми виконана. Неаполітанськії піці присвоєно знак Stg (specialità tradizionale garantita), як унікальному продукту. Традиційна піца буває двох видів: Маринара (Marinara) і Маргарита (Margherita). Запрошуємо і Вас скуштувати неаполітанську піцу приготовану в печі.
Ночівля.

День 3

Сніданок.  Сьогодні запрошуємо на виїздну екскурсію екскурсія
«Його Величність Неаполь + вулкан Везувій» .

Неаполь - це квінтесенція Італії, повна яскравих, іноді карикатурних, образів. Безліч місцевих мешканок дуже схожі на створений Софі Лорен образ італійки. Чи це тільки так здається? Втім, за відчуттям справжнього італійського духу сюди приїжджають навіть італійці з північних регіонів країни. Оглядова екскурсія містом, де ви побачите площу Плебісциту, резиденцію іспанської династії Бурбонів, найстаріший оперний театр в світі Сан Карло. Відвідаєте найкращий та елітний район Неаполя – Позіліпо, звідки відкриваються чудові краєвиди на Неаполітанську затоку
+ тематична екскурсія «Загадка Везувія», ми піднімимся  на панорамний майданчик, з якого можна спостерігати захоплюючу панораму на грізний символ Неаполя – вулкан Везувій. Саме тут ви зможете зробити найкращі фото і почути історію, цього найвідомішого вулкану світу.
Вільний час в Неаполі.
- можливість прогулятися по набережні
- здійснити покупки на торговій вулиці
- скуштувати найсвіжіші морепродукти
Повернення в готель. Ночівля.

День 4

Сніданок.  Виселення. Переїзд до столиці Італії
Запрошуємо на екскурсію «Всі дороги ведуть до Риму» Місто-музей, місто фонтанів, вічне місто, місто , куди ведуть всі дороги – як тільки не називали Рим. А він живе століття, купаючись в теплих сонячних променях, дозволяючи гостям милуватися своїми древніми руїнами. Подорожуємо крізь століття разом.
Для бажаючих
тематична екскурсія "Ватикан та Базиліка Святого Петра" (15 €) - подорожуємо крізь століття разом. Відвідаємо одну з найменших, проте надзвичайно популярну країну Ватикан. О Ватикан – скільки скарбів ти тримаєш в собі: музей повний римських статуй і рукотворних гобеленів, чудо світу – Секстинська капела і звичайно собор Святого Петра, що є місцем паломництва тисяч християн зі всього світу.
(пересування по місту громадським транспортом)  Збір групи.
 Переїзд на територію України.

День 5

Вранці зупинимося на сніданок на території Угорщини.
Ділимося враженнями, слухаємо музику, дивимося фільми ... Ми їдемо додому ) Пізнє прибуття до Львова

У вартість туру включено:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання в готелі 3* на ВВ
- супровід керівника групи по всьому маршруту
- ВСІ ОГЛЯДОВІ ЕКСКУРСІЇ: БУДАПЕШТ, РИМ, НЕАПОЛЬ
- тематично-панорамні екскурсії: гора Геларт та Везувій
- приємні подаруночки для дорослих та дітей
- частування традиційною Неаполітанською піццою.

 

У вартість туру не включено:
- готельний збір 6.85 є\ос\доба