Меню

Контакти

Наша адреса:
Україна, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 79, офіс 14

Наші телефони:
+38(067) 208-60-53
+38(096) 304-22-84

E-mail:
nikaturvoyage@gmail.com natali11274@rambler.ru

Соц. мережі:
Facebook: natali.strelbitska Instagram: nikatourvoyage

Погода

Погода в Хмельницком

Туреччина (Середземне море)
Відпочинок на середземному морі

Кемер

Живе красиве, світиться пальмами в гірляндах містечко, скрізь вирує нічне життя. Гори навкруг. Ось чому його так полюлюбляють туристи - Парки, Мінізоопарк, кафешки, де можна посидіти в саду в альтанці з соломи, на купі подушок, покурити кальян, поїсти фрукти та помилуватися нічним морем, яхтами які прибувають в порт.

Ще на початку 20 століття на місці нинішнього затишного містечка було селище Ески-Кьой. Але, оскільки для цієї місцевості постійною загрозою були селеві потоки, що час від часу сходили з гір, місцеві мешканці збудували уздовж гірського схилу 23-километрокую кам'яну стіну – «кемер», що в перекладі означає «пояс». Саме ця стіна й дала назву майбутньому курорту.

«Aquaworld» - це світ веселого божевілля та всіляких розваг. Тут завжди світить яскраве сонце і саме тут можна позбавитися стресів та наповнитися щастям. На території є безліч атракціонів, наприклад: 50-метрові спуски «Kamikadze» та «Freefall», 52-метровий спуск «Twister», 92-метровий спуск «Black Hole». Розваги не для слабкодухих, адже занурюватися в морок любить далеко не кожен. Хоча, бажаючих полоскотати нерви завжди знаходиться пристойна кількість.

Для дітей в комплексі відкрито «Дитячий клуб». Ось вже де дітлахи можуть досхочу наплаватися в спеціальному басейні (75 кв. м.) та погратись іграшками.

Коли ж сили почнуть полишати вас, саме час перекусити в одному з ресторанів аквапарку. «Fast Food» - з чудовими блюдами турецької та міжнародної кухонь, вітамінний бар «Dolphin», який надасть всі можливості для відновлення сил.

Стосовно нічного життя Кемеру - воно вирує аж до самого ранку. Всіх відвідувачів чекають незчисленні музичні бари, дискотеки й розважальні центри

Белек

Це звичайний рекреаційний центр, розташований на березі Середземного моря, недалеко від курорту Анталья.

Мальовничі, зелені рівнини річки Kporu Cayi. Гірський масив, з численними ярами, долинами приховує руїни будівел, що повернуть вас до глибокої давнини. Архітектура Белека нагадуєвыбрала в себе багато чтого від стародавніх сельджуків, візантійської, елліністичної та римської культур.

Це презентабельній, а отже недешевий курорт, тому молоді тут небагато (відчувається вплив цін), проте багато сімейних пар та сімей з дітьми. Пляж простягається на 20 км. Сезон відпочинку - тобто купання продовжується з травня по жовтень.

Анталія

Його вибрала Клеопатра... і палко закоханий Марк Антоній їй його подарував! Місто легенд і кохання, багата столиця Памфілії та останній притулок кривавих середземноморських піратів, колишній Караксіон – усе це Аланія.

Регіон Аланія починається поруч з бухтою Інчекум південніше від Анталії, столиці цієї місцевості. Ліворуч простираються відроги Тороських гір, то наближаючись, то віддаляючись від узбережжя – від підніжжя гір до самого моря розтяглися врожайні поля та рівнини, пересічені незамерзаючими цілий рік ріками. Центр регіону Аланія знаходиться біля підніжжя бурувато-червоної скелі, що стрімко піднімається над морем. Тут же розташований дуже добре збережений древній замок.

Уже в найдавніші часи всі сухопутні і морські шляхи до Олександрії проходили повз Аланію, де була одна з найважливіших верфей того часу і місце зимової резиденції Султана. Історія краю навколо Аланії датується 20 тис.-17 тис. роками до н.е. і відносяться до доби палеоліту. На північний захід від Аланії в одній печері були виявлені скам’янілі людські кістяки.

Пляж західної піщаної пологої бухти, що простягнулася на два кілометри, називається пляжем Клеопатри. За переказами, велика цариця Клеопатра купалася в цих водах і черпала з них свою красу… Цей пляж справедливо вважається раєм для любителів яскравого сонця, теплого моря та золотавого піску.

З гавані Ви можете поїхати на екскурсію на рибальських човнах вздовж узбережжя. Місто Аланія з ресторанами, пабами, магазинами, які пропонують широкий вибір одягу, крамницями килимів, ювелірних виробів та шумними дискотеками насправді можна назвати одним із найбільш живих та людних міст півдня Туреччини.

Сіде

За твердженням Страбона, у 2-й половині VII ст. до н.е. в цих місцях розмістились грецькі колоністи - вихідці із древньої Еоліти. Вони дали потужний імпульс розвитку міста на півострові і перетворили його на квітучий торгівельний порт.

Сіде - фешенебельний курорт, розташований в 60 км від Анталії. Не зважаючи на стрімкі зміни, він досі зберігає у кожному своєму камінчику дух благородної античності: величезний амфітеатр, який може вмістити 25000 осіб, міська стіна з воротами, ринок рабів - Агора, давньоримські лазні, перетворені на музей.

А поруч - сучасні комфортабельні готелі, дискотеки і кафе, що заховались посеред древніх колон. Це місто залишається унікальним навіть для Туреччини живим музеєм під відкритим небом. Цей його чар приваблює величезну кількість туристів, які приїздять сюди поніжитись під палким сонцем і зануритись в ніжну морську синь, а ввечері розважитись під звуки запальної музики.

Аланія

Це найпівденніший курорт анталійського узбережжя, сучасні готелі якого утопають в апельсинових і лимонних садах.  
Аланія по праву називається одним з найкрасивіших міст Туреччини. Вона лежить на околиці гористого мису, який виступає в Середземне моря і розташовується між двома довгими піщаними пляжами. Це живописне місто з сучасними готелями і пансіонами знаходиться на відстані 120 км на південь від Анталії і лише мало чим поступається їй по величині. Аланія є популярним серед туристів курортом турецької Рив’єри. Вона розташовується в самому центрі великої курортної зони, що протягнулася від Карабуруна до Махмутлара. Широкі родючі рівнини, гаї з апельсиновими і лимонними деревами, безкінечні пляжі на схід від Анталії, дозволяють вибирати ідеальні місця для відпочинку і розваг.

Над містом Аланія панує фортеця. Фортеця стоїть на 250-метровій висоті на одному з красивих мисів Середземного моря, звідки з трьох боків відкривається захоплюючий дух вигляд на морські води, а з четвертої – на сади, що простягнулися біля підніжжя гір Тавр. Ця фортеця, що добре збереглася до сих пір, в 1221 році н.е. побудував султан династії сельджукидів Аледдін Кейкуба. Який перетворив Аланію на свою резиденцію. Майже за 1000 років до цього, Марк Антоній подарував це місто і всю околицю Клеопатрі, яка використовувала місцеві кедрові ліси для кораблебудування.