Меню

Реєстрація

Погода

Погода в Хмельницком

Єгипет

Відпочинок в Єгипті

Хургада

один з головних центрів туризму в Єгипті. Розташований на побережжі Червоного моря, цей курорт має в своєму розпорядженні шикарні піщані пляжі і знаменитий серед любителів дайвінга прекрасними кораловими островами і різноманітною підводною фауною.

В Хургаді все створено для повноцінного і цікавого відпочинку і побудовано більше двохсот сучасних готелів, серед яких найвідоміші і популярніші у всьому світі, - Hilton, Marriott, Sheraton, Intercontinental та інші. Практично всі готелі Хургади пристосовані для сімейного відпочинку, і кращого місця для відпочинку з дітьми не знайти.

Проведіть свою відпустку в Хургаде - із-за унікального клімату відпочивати тут можна у будь-який час роки! Насолодитеся яскравим сонцем, теплим морем, і привітна Хургада назавжди залишиться у вашому серці!

Унікальні кліматичні умови Хургади дозволяють комфортно відпочивати тут у будь-який час роки. Купальний сезон тут не закривається ніколи. Червоне море добре прогрівається за літо, і навіть в зимові місяці температура води не опускається нижче + 20-21 градусів. Клімат дуже м'який і не викликає ускладнень із здоров'ям навіть у дуже кліматозавісящих туристів.

Шарм-ель-Шейх

Назва міста Шарм-ель-Шейх перекладається з арабської як «бухта шейха». І не дивно, адже сховавшись від сторонніх очей курорт може демонструвати свою пишність туристам. А вже в ній недоліку в Шармі не буває ніколи.

Тут вам навряд чи нагрублять або поглянуть недоброзичливо. Місцеві жителі практично всі зайняті у сфері туризму, тому цінують свої робочі місця. Втім, і без цього вони завжди щирі та ввічливі, усміхнені й готові допомогти.

В Шарм ель Шейху незліченна кількість прекрасних готелів, житлових і готельних комплексів. І кожна будівля – краще за іншу. Місто продовжує зростати та розвиватися, використовуючи всі наявні ресурси для того, щоб зробити відпочинок людей ще кращим.

Виявляється територія нинішнього Шарм-ель-Шейху була утворена більше 20 млн. років назад внаслідок природних катаклізмів. Долі забажала, щоб вередлива природа розділила колись єдину землю – Єгипет, Синай і Арабський півострів глибокою тріщиною в земній корі. У місцях розлому утворилися затоки: Суецька й Арабська, а Синайський півострів так і залишився відокремленим від решти суходолу водою.

З Шарм-Ель-шейха почався в 1967 році розвиток туризму на півострові, коли ізраїльтяни почали будувати тут готелі, кемпінги, сучасні дороги. Свій бум і пік розвитку курорт пережив у 80-х роках 20 століття, але й зараз продовжує зростати та молодіти.

 
reactorstation.ru как перевести деньги с киви кошелька на игровые автоматы вулкан.