Меню

Реєстрація

Погода

Погода в Хмельницком

Золоте кільце Росії

Паломницький тур. Церкви і монастирі, лаври


Володимир. Успенський собор.Золоте Кільце Росії – це один з найпопулярніших туристичних маршрутів, що проходять по древніх російським містах, в яких збереглися унікальні пам'ятники історії і культури Росії, центрах народних ремесел.

До Золотого кільця входять такі міста Центральної Росії як: Сєргієв Посад, Переславль-Залесський, Ростов Великий, Кострома, Іваново, Суздаль, Володимир, Ярославль...  Земляні вали і стіни древніх монастирів, білокам'яні храми і зразки дерев'яної архітектури, унікальні фрески і ікони — не просто свідки минулих століть, вони зберігають нерозривний зв'язок міст Золотого кільця і дозволяють побачити загальні межі і своєрідний колорит кожного міста і епохи.

Володимир. Золоті воротаУ маршрут Золотого кільця входять пам'ятники історії і культури, включені в список усесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а саме: ансамбль Троїце-Сергиевої лаври (з 1993 р.), пам'ятники білокам'яної архітектури Володимира і Суздаля (з 1992 р).

Все частіше,вирушаючи в тур по "Золотому Кільцю Росії", ми розуміємо не лише "традиційні" міста Золотого Кільця, але і такі міста і навіть монастирі, які є невід'ємною крупицею славної історії нашої держави. Серед цих міст Рязань і Касимов, Дівєєво (Дівєєвський монастир, куди стікаються низки паломників не лише з Москви і довколишніх міст, але навіть і з-за Переславль-Залєський. Переславський музей (вигляд з дзвіниці)кордону), Муром (батьківщина билинного героя - багатиря Іллі Муромця), Гусь-Хрустальний з його "ринком кришталю". Список цих міст великий і поза сумнівом кожен з Вас може додати ще хоч би одне місто, яке, безумовно, теж потрібно включити в Золоте Кільце Росії.