Меню

Контакти

Наша адреса:
Україна, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 79, офіс 14

Наші телефони:
+38(067) 208-60-53
+38(096) 304-22-84

E-mail:
nikaturvoyage@gmail.com natali11274@rambler.ru

Соц. мережі:
Facebook: natali.strelbitska Instagram: nikatourvoyage

Погода

Погода в Хмельницком

Яремча, Ворохта, Буковель, Яблуниця

Програма туру:

Яремче, Ворохта, Буковель, Яблуниця

(проїзд, проживання, 2-х разове харчування)

3 дні


 

Буковель

Буковель. Загальний краєвидБуковель — український гірськолижний курорт біля підніжжя гори Буковель. Розташований біля населеного пункту Поляниця, на висоті 900 метрів над рівнем моря, за 30 км від м. Яремче. Найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт в Україні.

Курорт має рекордну для України кількість витягів, розвинену інфраструктуру: чотири комфортабельні готельні комплекси «VIP-резиденція», «Едельвейс», «Буковель» та «Шелтер». Транспортне сполучення через гірську дорогу.

Чотирикрісельний підйомникДовжина трас: 51000 м. підготовлених трас. 100% обладнано снігонапилюючим устаткуванням.

Класифікація трас: сині, червоні, чорні. Перепад висот від 40 до 285 м. Кількість підйомників - 16. З них: 11 — чотирикрісельні 1 — двокрісельний, 1 — трикрісельний, 1— бугель, 2- мультиліфти.

Пропускна здатність всіх витягів становить біля 30000 чолhttp://nika.km.ua/год. Одночасно, на схилах може комфортно знаходитись 12000 чол.

Запрошуємо на відпочинок в БуковельДодатково: ратраки, вечірнє катання, хейлітури (від англ. heliski, heliboarding — катання на лижах чи сноуборді, з застосуванням гелікоптера), прокат спорядження, школи лижників, ковзанка, прокат снігоходів, велопарк, електро скутери.

Курорт активно розвивається, більша частина будівель було збудовано в останні кілька років. Ведуться роботи з розширення інфраструктури та прокладення нових лижних трас. На стан 2010 року відкрито трасу могул, трасу слалом-гігант.

 

Ворохта

Ворохта. Канатна дорога

Ворохта - високогірний курорт, 850 м над рівнем моря, лежить у верхів'ї р.Прут, на території Карпатського природного національного парку.
За легендою назва походить від прізвища солдата-дезертира, який оселився тут у XVII ст. Знайдені археологами кремінні знаряддя праці свідчать про те, що територію було заселено і раніше.

Ворохта відома як центр зимових видів спорту. Тут є комплекс чотирьох трамплінів з витягом, що завдяки штучному покриттю діють цілорічно, а також канатно-крісельна дорога довжиною 2 км (зараз на реконструкції).

До Ворохти належить спортивна база "Заросляк" (21 км від центру селища), звідки починається сходження на Говерлу.

Ворохта - ще й відомий кліматичний курорт. Знижений атмосферний тиск, велика інтенсивність сонячної радіації при достатній кількості ультрафіолетових променів, чисте, прозоре повітря, підвищений вміст озону й насиченість фітонцидами сприяють лікуванню захворювань органів дихання.

Яремче

Яремча. Запрошуємо на відпочинок.Яремче (до 2006 року — Яремча) — місто обласного значення в Україні, Івано-Франківській області. Розташоване на річці Прут, на автошляху Івано-Франківськ-Рахів-Ужгород. Залізниця зв'язує місто з обласним центром та Львовом.

Яремче — найбільш відомий кліматичний курорт Прикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини, центр «зеленого» туризму Прикарпаття.

Вважають, що першим поселився серед гір бідняк Ярема і від його імені пішла назва міста. Утворене місто в 1787 році. Статус міста - з 1963 року.

Водоспад14 грудня 2006 року ВР України уточнила назву міста з Яремча на Яремче. До Яремча приєднано два старовинні села Дора та Ямна, які розташовані відповідно нижче і вище за течією річки Пруту. У цих селах збереглися окремі залізничні станції.

Активне заселення Гуцульщини відбулося у княжу добу. Це відбилося в топонімах Яремчанщини – гора Маливо, потік Боярський (Дора), село Микуличин. В 1893 році в Дорі (урочище Білий Камінь) знайдено скарб бронзових виробів (котли та меч), що датуються віком 8000 років до нашої ери.

Цікавою була символіка с. Дора XIX – XX ст., до складу якої тривалий час входило Яремче: постать лева, що крокує вліво ( по-геральдичному). Лев зображений з піднятою лівою лапою.

Монастир святого Андрія в с.ДораВ окреме село Яремче виділилося в 1895 році після будівництва залізниці Делятин – Вороненко. В 1894 році тут був побудований один з найбільших в Європі арковий залізничний міст з прогином 65, 0 м у просвіті, розрахований інженерами Станіславом Косинським і Зигмундом Кулькою за теорією пружних арок на основі досліджень товаритсва австрійських інженерів у Відні. На жаль, в 1944 році під час Другої світової війни міст був зруйнований. Розквіт Яремче як курортної місцевості розпочався 1894 року. До 1899 року було зведено п’ятдесят дерев’яних і мурованих вілл.

17 жовтня 1909 року крайовий сейм у Львові остаточно надав Яремче статусу окремого населеного пункту. Головою громади в результаті виборів 30 – 31 травня 1911 року став емеритований скарбовий урядник Б. Макаревич. Гербом села Яремче було зображення оленя, що біжить вправо (по - геральдичному).

Яремче і регіон розташовані в улоговині гір, у межах Горган (гори, які мають асиметричні схили й гострі гребені гір). Яремче розташоване у південно-західній частині Івано-Франківської області та займає центральну частину українських Карпат у межах гірських формувань Горган, Покутсько-Буковинських Карпат та Чорногори. Висоти гір коливаються від 400 м до 1542 м. Яремче оточено горами зусібіч: з півдня і південного заходу хребет Явірник, з заходу – Щивка, Чорногорця, Синячка, зі сходу – Маковиця.

Мисливські вольєриНа території Яремчанського краю розташований Карпатський національний природний парк, створений 3 червня 1980 року, який має загальнодержавне значення і входить до складу природно-заповідного фонду України. Площа парку становить 50 495 га. Рельєф території національного парку формувався протягом тривалого часу: близько 35 мільйонів років тому на цій території існував океан Теніс. На дні океану нашаровувалися пісок, глина, вапняк, які після відступу води скам’яніли та під дією природних зовнішніх факторів утворили сучасні гори.

Мисливські вольєриНа території Карпатського національного парку налічується близько 1100 видів рослин (54% усієї флори українських Карпат). Основним видом рослин Карпатського парку є хвойні ліси, зокрема смереки, а також ялиці білої, сосни лісової. Окрім хвойних дерев у національному парку поширені букові ліси, переважно у басейні річки Прут. Також, на території парку проживає численна кількість різноманітних видів живих організмів – від найпростіших до ссавців. У парку налічується 48 видів ссавців, 110 птахів, 11 риб, 10 земноводних, 6 плазунів, до Червоної книги України внесено 32 представники фауни.

Сувенірний ринокСувенірний ринок Яремчі є і туристичним об'єктом і економічно вигідним водночас. Це - Мекка народно-прикладного мистецтва. Тут представлені не окремі його види, а практично всі. З умілих і працьовитих рук місцевих майстрів виходять писанки, різблені, інкрустовані й випалені дерев’яні вази, шкатулки, тарілі, ложки, діжки, різноманітний керамічний посуд, куманці, кахлі, скульптурки, вишиті й ткані сорочки, рушники, килими й верети, ліжники, вироби з бісеру, металу й шкіри... Покупці на ринок приходять різні. Є люди, які просто люблять з головою пірнути у це море народно-ужиткового мистецтва, поторгуватися зі справжніми гуцулами, послухати їх неповторну говірку. І навіть, якщо нічого не купують, то мають незабутні враження і приємні спогади.

Церква у центрі містаЦеркви: Церква Успіння Пресвятої Богородиці(1884 р.), Церква св. Іоанна Милостивого з дзвінницею (1663 р.), Церква св. пророка Іллі (1937 р.). Церква св. Петра і Павла; Чудо Архистратига Михаїла; Різдва св. Іоанна Хрестителя.

Монастирі: чоловічий монастир св. Андрія; монастир монахів Студійського Уставу; жіночий монастир Згромадження сестер милосердя св. Вікентія.

У Яремчі можна скористатись такими туристичними послугами, як: велотуризм, тури на квадроциклах, гірський і піший туризм, лижний туризм, кінний туризм, екскурсії по Карпатах, оренда спорядження.

Туристичні об’єкти Яремчі:

 • Водоспади: «Пробій»,«Жонка»,«Дівочі сльози»,
 • камінь Довбуша, скелі Довбуша,
 • музей імені митрополита А.Шептицького,
 • музей етнографії та екології Карпатського краю,
 • пам’ятка архітектури дерев’яний ресторан «Гуцульщина», зроблений без жодного цвяха,
 • 2 сувенірні ринки народного мистецтва Гуцульщини,
 • 2 джерела мінеральних вод,
 • вольєр з оленями та козулями.

Особливою популярністю серед відпочиваючих користуються туристичні маршрути:

 • «на г.Говерлу»,
 • «Стежка Довбуша»,
 • «На г.Хомяк»,
 • «на г.Піп Іван».

Панорама гір в районі ЯремчіКрім стаціонарних форм відпочинку існують автомобільний, пішохідний, водний, лижний туризм. Рекреаційні маршрути м. Яремче – «Кам’янка» (5 км.), «Наш друг-природа» (2 км.), «На гору Маковиця» (8 км.), «Стежка Довбуша» (4 км.).
Інші туристичні маршрути м.Яремче – гірськолижна траса (потік Багрівець, 1.5 км.), водний маршрут р.Прут (Ямнянський водний слалом, 2.5 км.).

Гірські підйомники м.Яремче : 1). гора Багрівець (бугельний підйомник, довжина – 200 м., перепад висот – 105 м., пропускна здатність – 100 чолhttp://nika.km.ua/год., пункти прокату та харчування; 2). гора Багрівець (бугельний підйомник, довжина – 250 м., перепад висот – 105 м., пропускна здатність – 100 чолhttp://nika.km.ua/год.

Яремче — низькогірний кліматичний курорт, оточений горами, які на півночі і півдні переходять у мальовничі пагорби, вкриті густим хвойним і листяним лісом. Тут розташовані санаторії для хворих на туберкульоз легенів, будинки відпочинку.

Ворохта

Загальний вид віадукаВорохта — селище міського типу Яремчанської міськради Івано-Франківській області. Розташоване на висоті 850 метрів над рівнем моря на річці Прут. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів.

За легендою назва селища з'явилась з XVII століття.За переказами, у перших жителів присілка Мочерняків був слуга, дезертир з армії, на прізвисько Ворохта. Він вважався дуже здібним, і до нього часто зверталися за порадами, приказуючи " іду до Ворохти". Звідсіля й пішла в народі назва нового гірського поселення, Ворхта.

Церква Петра і Павла ХХ ст.З кінця ХІХ століття Ворохта розвивається як спортивно-туристичний центр. Цьому сприяло прокладання до Ворохти влітку 1894 року залізниці. У 30-х роках тут будують декілька пансіонатів для багатих туристів, а в 1957 відкривають гірськолижну школу. Сьогодні ж Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку.

Для шанувальників лижного спорту тут є декілька підйомників. Біля бази «Авангард» — бугель 300-метровий і крісло 2-кілометровий. На р. Маківка — 250-метровий підйомник бугеля. Під час зимового сезону встановлюють ще два 100-метрові підйомники. Неподалік від селища розташована спортивно-туристська база «Заросляк», звідки починається маршрут сходження на найвищу вершину України - Говерлу.

У селищі знаходиться пам'ятка гуцульської дерев'яної архітектури XVII століття — церква Різдва Богородиці. Визначною архітектурною пам'яткою є й арочні залізничні мости (віадуки), зведені тут у XIX столітті. Один із віадуків у Ворохті входить до низки найдовших кам'яних мостів Європи (130 м), довжина однієї з арок - 65 м.

Яблуниця

Центральна вулиця ЯблуниціЯблуниця — село в Івано-Франківській області, підпорядковане Яремчанській міскраді. Село Яблуниця лежить у межах Карпатського національного природного парку.

На південно-західній околиці села розташований Яблуницький перевал.